Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, tworzymy projekty jednorodzinnych domów parterowych z płaskim dachem oraz budynków z poddaszem użytkowym. Wiele uwagi poświęcamy przede wszystkim kwestiom związanym bezpośrednio i pośrednio z właściwą termoizolacją nowego obiektu. Poprzez wykorzystanie technologii Steico lub innych technologiach
bazujących na drewnie, dbamy o to, aby energia cieplna wyprodukowana do ogrzania pomieszczeń nie wydostawała się na zewnątrz.

Bez względu na to, czy chodzi o nowoczesne projekty dużych domów parterowych z garażem, czy też przygotowanie planów małego domu – w każdym z wymienionych przypadków mogą Państwo liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie realizacji prac. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.

Projekty domów bez garażu

Na życzenie naszych klientów wykonujemy również plany jednorodzinnych domów parterowych bez garażu. To doskonała propozycja nie tylko dla osób, które nie dysponują swoim autem, ale także dla wszystkich tych, którzy poszukują oszczędności. Opracowanie architektoniczne małego obiektu bez miejsca przeznaczonego świetnie sprawdzi się m.in. na mniejszych działkach. Budynek bez garażu może mieć zarówno dach płaski, jak i poddasze użytkowe.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem

Dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów cieszą się m.in. projekty obiektów jednorodzinnych z poddaszem. Dzięki dodatkowej przestrzeni znajdującej się pod dachem praktyczne urządzenie wnętrza staje się znacznie łatwiejsze. Budynki tego typu idealnie wpisują się w oczekiwania zarówno zwolenników nowoczesnej architektury, jak i tych, którzy stawiają na bardziej klasyczne rozwiązania.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.

Dom 9 - 90 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe

DMP 90

Dom o powierzchni 90m2