Nowoczesne projekty

Zdając sobie sprawę z kosztów środowiskowych z jakimi wiąże się budowa domów, postanowiliśmy zaoferować wyłączenie budynki, które wznosimy w oparciu o nowoczesną, zrównoważoną technologię drewnianą Steico.

Logo Steico - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe

Zauważyliśmy, że dostępne na rynku gotowe projekty są opracowane z myślą o tradycyjnej konstrukcji wykorzystującej ceramikę i beton. Mając na uwadze ich braki, postawiliśmy na opracowanie własnych propozycji, projektowanych od początku z myślą o komforcie użytkowania i optymalnym wykorzystaniu drewnianego systemu konstrukcyjnego Steico.

Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów, którzy podzielają naszą pasję do zrównoważonej architektury zorientowanej na aspekty środowiskowe.

Naszym partnerem projektowym jest Pracownia Projektowa Formownia, eksplorująca zaawansowane rozwiązania Mass Timber w budownictwie.

Architekci zbierali doświadczenia, pracując z ekspertami min. z USA, Austrii, Danii i Finlandii, gdzie od lat naturalny materiał służy do wznoszenia budynków w każdej skali. Uważamy, że dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii drewnianych możemy w krótkim czasie przekazywać klientom domy o doskonałych parametrach, jednocześnie pomagając zmniejszyć obciążenia dla środowiska.

Biuro projektowe - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe