DMP 110

Projekt: DMP 110
Powierzchnia domu: 110 m2
Dom 8 - 110 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe
DMP 110

Powierzchnia domu: 110 m2

Zwarta i nowoczesna bryła budynku ma kilka akcentów, które wyróżniają ją na tle tradycyjnych domów parterowych. Elewacja wejściowa posiada atrakcyjną formę z geometrycznie zaakcentowanym wcięciem.

Proponujemy jej wykończenie z wykorzystaniem odpornych i estetycznych elewacyjnych płyt betonowych. Dom w całości rozplanowany jest na jednym poziomie. Funkcje zaprojektowaliśmy z myślą o rodzinie z dwójką dzieci.

Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie. Oś wejścia rozdziela część dzienną od nocnej. Wierzchnią odzież można zostawić w szafie w wiatrołapie. Korytarze zaprojektowano w kształcie litery „T”, aby zapewnić dojście do wszystkich pomieszczeń oraz zapewnić doświetlenie wnętrza światłem dziennym.

W niedużym pomieszczeniu technicznym znalazło się miejsce na pralkę i suszarkę. Część dzienna zajmuje wschodnie skrzydło, która składa się z salonu połączonego optycznie z jadalnią oraz dużej kuchni z poręczną spiżarnią. Część zachodnia zajmowana jest przez dużą łazienkę i trzy pojemne sypialnie. Główna z nich wyposażona jest w prywatną łazienkę i garderobę.

Rzut

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.