DMP 125 Plus

Projekt: DMP 125 Plus
Powierzchnia domu: 125 m2
Dom 6 - 125 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe
DMP 125 Plus

Powierzchnia domu: 125 m2

Wszystkie nasze propozycje zaprojektowaliśmy w zrównoważonych technologiach drewnianych. Nowoczesna bryła budynku wyposażona w bezokapowy dach jest oszczędna w formie.

Zredukowana gama naturalnych kolorów i materiałów wykończeniowych podkreśla proste kształty domu. Dzięki zadaszonemu podcieniowi przy wejściu wnoszenie zakupów nie jest problemem w deszczowe dni. Dwa poziomy budynku zapewniają podział na gościnną część dzienną na parterze oraz prywatną nocną na poddaszu.

Wejście zlokalizowane od północnej strony chronione jest przed warunkami atmosferycznymi. W wiatrołapie znajduje się pojemna szafa na wierzchnie okrycia.

Zlokalizowano tam również przejście do pomieszczenia technicznego, dzięki czemu hałas i kurz nie przedostają się do wnętrza domu. Wchodząc na centralnie zlokalizowany korytarz, mamy dostęp do toalety, słonecznej strefy dziennej z aneksem kuchennym, gabinetu oraz podręcznego schowka pod schodami. Poddasze dostępne ze schodów zabiegowych to strefa prywatna z trzema przestronnymi sypialniami i dużą łazienką doświetloną, dla zachowania prywatności, oknem dachowym.

Rzut

Rzut - Dom 6 - 125 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe
Rzut - Dom 6 - 125 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.