DMP 130

Projekt: DMP 130
Powierzchnia domu: 130 m2
Dom 10 - 130 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe
DMP 130

Powierzchnia domu: 130 m2

Nasz największy powierzchniowo dom parterowy optymalnie wykorzystuje możliwości konstrukcyjne technologii drewnianej. Forma budynku ma wyważone, eleganckie proporcje, a nowoczesne materiały elewacyjne podkreślają subtelnie detale bryły.

W naszych domach dbamy o doskonały układ funkcjonalny, dzięki temu części dzienne i nocne domu są rozdzielone. Dom posiada trzy duże sypialnie wyposażone w pojemne ukryte garderoby. Można zrezygnować z nadmiaru mebli, uwalniając przestrzeń pomieszczeń. Głowna sypialnia ma osobną podręczną łazienkę.

Na granicy stref umieszczono dużą łazienkę z wanną, prysznicem, umywalką oraz miską ustępową i bidetem. Wejście do budynku zaakcentowano awangardowym wcięciem bryły, dzięki czemu jest ono chronione przed zacinającym deszczem i śniegiem.

W wiatrołapie znajduje się pojemna szafa na okrycia i buty. Osobne pomieszczenie techniczne wyposażono w pralkę i suszarkę. Naprzeciw wejścia znajduje się gabinet, w którym można urządzić domowe biuro. Zaprojektowaliśmy półotwartą kuchnię ze spiżarnią, z której możemy przejść do jadalni. Południowo-wschodni narożnik zajmowany jest przez pokój dzienny.

Jeżeli miejsce na działce na to pozwala, zachęcamy do budowy tarasu z zadaszeniem, dzięki któremu w pełni będzie można korzystać z letnich dni i otwarcia na ogród.

Rzut

Rzut - Dom 10 - 130 m - DMP RREBUILD Budownictwo szkieletowe

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.